Boj státu proti dezinformacím je směšný v okamžiku, kdy největší dezinformátoři ne že existují se souhlasem státu, ale jsou jím dokonce zřizováni pokud jím není stát rovnou přímo.
Nejdůležitější informací v globálním měřítku jsou ceny.
Nejdůležitějším jazykem pro šíření informací jsou peníze.
Pokud čnb/ecb/fed se snaží zvednout inflaci, je to jen snaha rozšířit dezinformaci že všeho je málo.
Pokud se dejme tomu stát/eu snaží zavést cla, tak u třeba banánů je to dezinformace tvrdící: “v tropech nejsou o tolik výhodnější podmínky pro pěstování banánů než tady”
a u aut to zas může být dezinformace “nevládnou tu kokoti co totálně přeregulovaly průmysl a tak se to vyplatí dovést z činy“ samozřejmě je to ale zároveň i dezinformace o ceně práce a surovin v číně.
A tak lze pokračovat, mezi dezinformace patří například dotace, spotřební, ale i ostatní daně…
privatize_universe
privatize_universe@BitcoinNostr.com
npub193pc...m5gn
Bitcoiner from czech rep.
“Kdo mě viní z cenzury, kolaboruje s židy”, říká Goebbels.


Aktuálně.cz - Víte, co se právě děje
Kdo mě viní z cenzury, kolaboruje s Ruskem, říká Foltýn. Ke spolupráci vyzval i ANO | Aktuálně.cz
"Stát dává občanům maximální právo, aby si říkali, publikovali a mysleli, co chtějí," připomíná vládní koordinátor komunikace Ota...