Standa 🖤💛's avatar
Standa 🖤💛
npub1hsyf...67mt
Libertarián, voluntarista a zapálený obhájce kapitalismu. #Bitcoin #Agorismus
Standa 🖤💛's avatar
StandaAnkap 2 years ago
Demokracie: Lidi si zvolí na základě slibů koho chtěj a on jim bude nosit modré z nebe. Tůdle!!! 😜 image
Standa 🖤💛's avatar
StandaAnkap 2 years ago
Než se dostaneme k volnotržní společnosti, tak bychom měli reformovat demokracii následovně: Volební právo by měli mít pouze ti, kdo to platí, tedy skuteční daňoví poplatníci (čistí plátci do systému) a nikdo, kdo bere dávky, nikdo, kdo je čistým příjemcem.