Люди мабуть не юзають #IRC бо хочуть, щоб їх письмо не губилось в скролі. Утім, для мене цей формат видався несподівано ефективним, бо найкраще місце для зберігання інфи - це людські бошки в поколіннях а не захаращені сервери:
читаєш етер і мотаєш собі на вус. а от піти по архівам фіди читати - взагалі не цікаво, лише каша з ностальгії та надмогильних роздумів.
ps
ps@yggverse.github.io
npub14cc4...2nka
...І степ востаннє над рікою
Ординець міряв головою...
Все ближче коні, лиця злі,
Схрестились, скрегнули шаблі,
Переплелися іскри з кров’ю,
І знову криком Придніпров’я
Прошив у жасі людолов.
Та біснувалась криця знов,
Шипіла кров, шипіла піна.
Козак вимощував долину
Чужинським трупом, як умів,
Як вчився в Січі і в братів
На славнім Доні у поході.
Ординців б’є козак вже в броді.
Бере ординців переляк:
– То це шайтан!
Це не козак!
Козак всміхнувся в довгі вуса:
– З шайтанами не вперше б’юся.
Узнали, що таке козак,
Якого люди кличуть: Мак. –
І знову збро
Зробив собі нормальне #logo для #gossip, може кому згодиться зокрема для контрасту в треї GNOME https://blossom.ditto.pub/cc1ba3c309a2ed2bdbca3b403856ea708c6f76a7063dd4c38c8d0fbc8b68050c.svg
Рішив присобачить логотип #gossip в лаунчері .desktop але виглядає він як повісший пісюн або зламаний ключ

GitHub
gossip/logo/gossip.svg at master · mikedilger/gossip
Gossip is a nostr client. Contribute to mikedilger/gossip development by creating an account on GitHub.
Довго чекав на продовження старих серіалів типу Фарго, але не дочекався і почав дивитись новий:
P.S. кому цікаво - маю невеличкий список (https://ps.flounder.online/en/favorite-series.gmi) Widows Bay наврят увійде до нього, але дивитись можна.

LostFilm.TV
Бухта вдов
«Бухта вдов» — мистический триллер Apple TV+, который одинаково удачно пуга...
А ще вийшла обнова для #ytsub якщо хтось на ньому сидить і ловить краші
#TUI #Youtube
GitHub
Panic on playlist update · Issue #18 · sarowish/ytsub
I suppose that one of channels has been removed from youtube, so the application get crash with the following error: $ ytsub thread 'tokio-rt-worke...
Непомітно для себе, поряд з yt-dlp, ввязався в "гонку озброєнь" з API #Youtube: випустив обнову, заодно пофіксив баги #ytd (0.5.1) https://codeberg.org/YGGverse/ytd/commit/7ee787ceb86fffb89d48cb3c3cf72a9b5ee68aaf
нагадаю, що ця штуковина використовується для рубрики #podcast на #pidpilne
http://mrkssh4b2qkrf5hl4yxrwbtuowbmjugozaa7emaybnokw5jtcydq.b32.i2p | pidpilne.i2p
http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]:8000
http://[505:6847:c778:61a1:5c6d:e802:d291:8191]:8000
вєсєлящий чад
І ще одна.. багатозначна
#фото #2008
#фото #2008Відкопав прикольне #фото зняте на Sony Ericsson #K750i в #2008 році - поділитись нема з ким, тому в суспільне надбання: горизонт заваляний, але мені подобається, чимось вже нагадує аналоговий polaroid (мету лишаю) 

Шо воно пише постійно на диск?
Я думав це караКал такий https://codeberg.org/cipres/caracal/issues/1
Я думав це караКал такий https://codeberg.org/cipres/caracal/issues/1Я зрозумів, чому #Інтернет мені разонравився: наївні - згинули, свідомі - приватизувались. Лишились банери кукіс і чатгпт. Останній, до речі, качає мишцу і скоро буде здатен робити сову на глобус.
Стосовно NIP-65 - це виходить що клієнт побіжить в перші підкидні двері. Уявімо, що бодрий журналюга вривається в #nostr і починає тут душу ізлівать. Тим часом, йому підкидують релеїв через комент або лайк.
Блін, по ходу #gossip - синхронний: на чотирьох релеях ловлю жосткі фрізи (за одно тестую з нього атач) 

Увірвався значить я знов на #gossip, цього разу - в режимі олінклюзів (на всіх релеях) і вперше побачив DM (відповів)
Шось затихли мої клоуни на #youtube. Або відвалився API over VPN або якийсь з поміж них самовипилився через що крашиться #ytsub на refresh. Настав час повідписуватись від тих клоунів, шо не затихли.
Сукаблять, еволюційно я став отруйним.
Колективне чучало.
Задрали ці клоуни розганять тему РБ, не розганяючи її тоді коли це було потрібно. Тепер ще розганяють про радіоактивні уламки. Пробують те да се щоб свого дона заблюрить і вони його заблюрять, а біомаса проковтне.
Рекомендуючи #yggdrasil початківцям, заповідую додавати приставку #firewall, так само як GNU до Linux
Mastodon
YGGverse (@yggverse@mastodon.social)
@firekeeper@b0nfire.xyz @veronica@explains.social ... and firewall
Намагаюсь створити проксі-маршрутизатор для #qBittorrent на базі
Чому не #privoxy? Тому що мої два трекери - #UDP і для них потрібен #SOCKS5. Думав якщо пройде конект гладко, то можна було б зафігачить форк на роут #I2P, #Tor, #Yggdrasil + #Mycelium (останні по правилам CIDR)
Але не паше. Підозрюю що можливо нікому в голову не збрело проксувати UDP, воно або забаговане на рівні клієнта або я не втикаю як працює панчхол
``` bash
RUST_LOG=debugrn cargo run --example server -- --listen-addr [::1]:8117 --allow-udp --public-addr ::1 no-auth
```
Передісторія:
http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/d/258
http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/d/257
http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/d/239
GitHub
GitHub - dizda/fast-socks5: Fast SOCKS5 TCP and UDP client/server implementation written in Rust async (with tokio)
Fast SOCKS5 TCP and UDP client/server implementation written in Rust async (with tokio) - dizda/fast-socks5