Віднедавна тримаю локальну копію репозиторія crates.io-index на флешці USB. Оновлення по crontab.
Сьогодні зайшов в логи - знову просить мерж. Схоже мруть сектори. Файлова система - Ext4.
ps
ps@yggverse.github.io
npub14cc4...2nka
...І степ востаннє над рікою
Ординець міряв головою...
Все ближче коні, лиця злі,
Схрестились, скрегнули шаблі,
Переплелися іскри з кров’ю,
І знову криком Придніпров’я
Прошив у жасі людолов.
Та біснувалась криця знов,
Шипіла кров, шипіла піна.
Козак вимощував долину
Чужинським трупом, як умів,
Як вчився в Січі і в братів
На славнім Доні у поході.
Ординців б’є козак вже в броді.
Бере ординців переляк:
– То це шайтан!
Це не козак!
Козак всміхнувся в довгі вуса:
– З шайтанами не вперше б’юся.
Узнали, що таке козак,
Якого люди кличуть: Мак. –
І знову збро
І чому я стільки відкладав прочитання цього матеріалу:
http://[222:a8e4:50cd:55c:788e:b0a5:4e2f:a92c]/yggdrasil:bittorrent:dht
наразі бачу 28 вузлів, що несподівано багато
#Yggdrasil #DHT #Bittorrent
Все-таки не зміг заспокоїтись і зкачав свій #торент. Причина виявилась в лімітах на сокети конкретно для мого провайдера VPN:
http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/d/263-mii-sposib-zavantazennia-v-qbittorrent-z-bezkostovnix-vpn
Якщо коротко, то рішення полягає в зменшенні активих з'єднань: вимикаємо усі прибори і йдемо по візуальним орієнтирам. Потім вмикаємо і роздаємо на альт-мережі, де весь цей срач загорнуто в один тунель.
#bittorrent #qbittorrent #vpn
Намагаюсь вияснити якого дідька вже як тиждень в мене відпало #DHT в #qBittorrent
* Вже повернув назад NTP
* Спробував Transmission
* Спробував rqbit, щоб відкинути глюки libtorrent
Лишається тільки VPN: по ходу він забанив кормуху зате все ще дозволяє ганяти собою сумасшедший SSL траф.
Знову випадкво тикнув ^C під час оновлення #dnf
``` bash
[248/248] Removing python3-perf-0:7.0.9-204.fc44.x86_64 100% [==================] | 4.0 B/s | 6.0 B | 00m00s
>>> Running %posttrans scriptlet: kernel-core-0:7.0.9-205.fc44.x86_64^C
```
* минулого разу це був дуже херовий досвід
ps/uk/dependencies-index-recovery-after-dnf-update-cancellation.gmi
А може й не бот на форумі... пальба на звук.
Вчергове запустив #BiglyBT на Fedora 44: UI глючить люто, не поняв де тут легендарна стабільність Java.
#анонімність має щонайменше одну нестиковку: анігіляція індивідуальності, особистості, точки зору - це саме ті якості, яких прагне ворожа цій субкультурі #система.
На форумі активізувалось якесь "життя", але поведінка рівня неадекват овер AI translator. 10500 раз переконуюсь що в альтнетах нєхуй ловить окрім як ботяр. Сумно. Депресивні думки загорнуть все в рулет і викинуть в статику.
Самому - писать свої нотатки для себе в #GeminiProtocol, до того ж там є проксі на HTTP коли треба розшарить посилання з Веб-дрочерами.
> Доступен GNOME Commander 2.0...
> Осуществлён переход с библиотеки GTK3 на GTK4.
да ну на*** (с) їм ще треба adwaita і задаптівить два вікна в ширину свого phosh.
GNOME Commander 2.0, Rust GPLv3
День другий: не можу скачать своїх відьом з #LostFilm через #BitTorrent. Піду заберу на резка з yt-dpl. Амінь.
я всеодно вірую в теорію, що провайдери безкоштовних vpn експлуатують своїх клієнтів у якості сервера.
До ночі чекав на відьом з #ListFilm, вийшли близько півночі. Побіг за торентом - получив 0 сідів. Якісь три піри бомжа. Іга як завжди - безпонт, мовчить. Думки такі, шо те само чекає й на nostr з його релеями: поки хось не піде руками не забере - кіна не буде.
Несподівано для себе підсів на стандартний для GNOME аудіо плеєр: відкриваю одне аудіо, ставлю на паузу, потім не закриваючи інше і так поки не знайду час все переслухати.
Це мені чимось нагадує spatial environment в Haiku OS: по суті кожен "акт" відкривається в новому вікні, яке залишається, там де його залишив. Думаю цю фічу натягнути на альтернативний браузер для #GeminiProtocol бо на практиці користуватись текстовими документами на весь екран з табами - це дурість, а от маленькі віконця згідно до їх контенту будуть в самий раз.
Прогнав через себе 65 гіг відео, щоб витягнуть з нього 1.9 гіг оригінального аудіо. Як писав нижче, торент оформить не можу, поки не переслухаю все локально і не виправлю помилки в назвах.
А поки - ділюсь з тими, кому цікава історія провайдерів, актуальна приватність, розмір файлу і відсутність Веб:
ftp://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/ps/eQtv/Переговорка #FTP #eQtv
#contentteam3 не тільки лодарі і паразити міжнародних інвестиційних програм, а ще й курять драп: де яке відео - вгадайте самі:
В чому підтримую трамплячі викрутаси - так це порізати нафіг усі гранти сімейства USAID, чи як ті кормухи звуться. Спочатку нам з жалю виділяють кошти, але отримують їх ось такі дєрєбанщики. На каналі з таким контентом - 3 підписника. Думав витратити свій час і оформити роздачу на постман, а тепер розумію що та срачельня в назвах не варта архівації у вигляді інфо-хешу, потрібна додаткова робота з модерації перед релізом.
В чому підтримую трамплячі викрутаси - так це порізати нафіг усі гранти сімейства USAID, чи як ті кормухи звуться. Спочатку нам з жалю виділяють кошти, але отримують їх ось такі дєрєбанщики. На каналі з таким контентом - 3 підписника. Думав витратити свій час і оформити роздачу на постман, а тепер розумію що та срачельня в назвах не варта архівації у вигляді інфо-хешу, потрібна додаткова робота з модерації перед релізом.Прикольно: тіпок підняв чат #IRC over #Gopher gopher://gopher.someodd.zip:70/7/applets/girc.lhs
* це я так напросився на клірнетний хостинг, треба піти щось написать а то не удобно
* саме дурне, що я не знаю, що там хостить бо перший байт URI - повністю ламає сумісність з моїми сорсами #Gemtext
Вийшов знач знов новий випуск #РетроТехно і знов контентщики вивалили контент в #PeerTube на от'єбісь: ані заголовку ані опису.
Цей плейлист я теж колекціоную і додаю його аудіо-ряд на #FTP. Мені доводиться качати 1 гіг щоб викласти звук на 20М бо цього разу вже адмінам хостингу впадло оновити версію піртуба.
ftp://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/ps/eQtv/RT (те само http на 8021)
Peertube
Літопис доінтернетівської епохи Краматорська. Перезавантажуємо спогади з Миколою Кучеруком
Ретро Техно – авторський проект Олександра Глущенка. Разом із гостями Олександ...
Тестую хостинг #gossip в RAM, після кількох ребутів можу підтвердити актуальність цього рішення: HDD мовчить (в кого SSD - не палить) все швидко, оперативно...
Вивалив заодно рецепт в клірнет, може кому згодиться
* в мене вже майже все переїхало в пам'ять, купив колись 12 гіг, ні разу не пошкодував; косо поглядаю на піпл зі 128 G :D
DevZone
Профіль gossip в RAM
[gossip](https://github.com/mikedilger/gossip) - це не [перша](https://codeberg.org/cipres/caracal/issues/1) програма [nostr](http...
Люди мабуть не юзають #IRC бо хочуть, щоб їх письмо не губилось в скролі. Утім, для мене цей формат видався несподівано ефективним, бо найкраще місце для зберігання інфи - це людські бошки в поколіннях а не захаращені сервери:
читаєш етер і мотаєш собі на вус. а от піти по архівам фіди читати - взагалі не цікаво, лише каша з ностальгії та надмогильних роздумів.