ps's avatar
ps
ps@yggverse.github.io
npub14cc4...2nka
...І степ востаннє над рікою Ординець міряв головою... Все ближче коні, лиця злі, Схрестились, скрегнули шаблі, Переплелися іскри з кров’ю, І знову криком Придніпров’я Прошив у жасі людолов. Та біснувалась криця знов, Шипіла кров, шипіла піна. Козак вимощував долину Чужинським трупом, як умів, Як вчився в Січі і в братів На славнім Доні у поході. Ординців б’є козак вже в броді. Бере ординців переляк: – То це шайтан! Це не козак! Козак всміхнувся в довгі вуса: – З шайтанами не вперше б’юся. Узнали, що таке козак, Якого люди кличуть: Мак. – І знову збро
ps's avatar
ps 1 month ago
Віднедавна тримаю локальну копію репозиторія crates.io-index на флешці USB. Оновлення по crontab. Сьогодні зайшов в логи - знову просить мерж. Схоже мруть сектори. Файлова система - Ext4.
ps's avatar
ps 1 month ago
Все-таки не зміг заспокоїтись і зкачав свій #торент. Причина виявилась в лімітах на сокети конкретно для мого провайдера VPN: http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/d/263-mii-sposib-zavantazennia-v-qbittorrent-z-bezkostovnix-vpn Якщо коротко, то рішення полягає в зменшенні активих з'єднань: вимикаємо усі прибори і йдемо по візуальним орієнтирам. Потім вмикаємо і роздаємо на альт-мережі, де весь цей срач загорнуто в один тунель. #bittorrent #qbittorrent #vpn
ps's avatar
ps 1 month ago
Намагаюсь вияснити якого дідька вже як тиждень в мене відпало #DHT в #qBittorrent * Вже повернув назад NTP * Спробував Transmission * Спробував rqbit, щоб відкинути глюки libtorrent Лишається тільки VPN: по ходу він забанив кормуху зате все ще дозволяє ганяти собою сумасшедший SSL траф.
ps's avatar
ps 1 month ago
Знову випадкво тикнув ^C під час оновлення #dnf ``` bash [248/248] Removing python3-perf-0:7.0.9-204.fc44.x86_64 100% [==================] | 4.0 B/s | 6.0 B | 00m00s >>> Running %posttrans scriptlet: kernel-core-0:7.0.9-205.fc44.x86_64^C ``` * минулого разу це був дуже херовий досвід
ps's avatar
ps 1 month ago
А може й не бот на форумі... пальба на звук.
ps's avatar
ps 1 month ago
Вчергове запустив #BiglyBT на Fedora 44: UI глючить люто, не поняв де тут легендарна стабільність Java.
ps's avatar
ps 1 month ago
#анонімність має щонайменше одну нестиковку: анігіляція індивідуальності, особистості, точки зору - це саме ті якості, яких прагне ворожа цій субкультурі #система.
ps's avatar
ps 1 month ago
На форумі активізувалось якесь "життя", але поведінка рівня неадекват овер AI translator. 10500 раз переконуюсь що в альтнетах нєхуй ловить окрім як ботяр. Сумно. Депресивні думки загорнуть все в рулет і викинуть в статику. Самому - писать свої нотатки для себе в #GeminiProtocol, до того ж там є проксі на HTTP коли треба розшарить посилання з Веб-дрочерами.
ps's avatar
ps 1 month ago
> Доступен GNOME Commander 2.0... > Осуществлён переход с библиотеки GTK3 на GTK4. да ну на*** (с) їм ще треба adwaita і задаптівить два вікна в ширину свого phosh.
ps's avatar
ps 1 month ago
День другий: не можу скачать своїх відьом з #LostFilm через #BitTorrent. Піду заберу на резка з yt-dpl. Амінь.
ps's avatar
ps 1 month ago
я всеодно вірую в теорію, що провайдери безкоштовних vpn експлуатують своїх клієнтів у якості сервера.
ps's avatar
ps 1 month ago
До ночі чекав на відьом з #ListFilm, вийшли близько півночі. Побіг за торентом - получив 0 сідів. Якісь три піри бомжа. Іга як завжди - безпонт, мовчить. Думки такі, шо те само чекає й на nostr з його релеями: поки хось не піде руками не забере - кіна не буде.
ps's avatar
ps 1 month ago
Несподівано для себе підсів на стандартний для GNOME аудіо плеєр: відкриваю одне аудіо, ставлю на паузу, потім не закриваючи інше і так поки не знайду час все переслухати. Це мені чимось нагадує spatial environment в Haiku OS: по суті кожен "акт" відкривається в новому вікні, яке залишається, там де його залишив. Думаю цю фічу натягнути на альтернативний браузер для #GeminiProtocol бо на практиці користуватись текстовими документами на весь екран з табами - це дурість, а от маленькі віконця згідно до їх контенту будуть в самий раз.
ps's avatar
ps 1 month ago
Прогнав через себе 65 гіг відео, щоб витягнуть з нього 1.9 гіг оригінального аудіо. Як писав нижче, торент оформить не можу, поки не переслухаю все локально і не виправлю помилки в назвах. А поки - ділюсь з тими, кому цікава історія провайдерів, актуальна приватність, розмір файлу і відсутність Веб: ftp://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/ps/eQtv/Переговорка #FTP #eQtv
ps's avatar
ps 1 month ago
#contentteam3 не тільки лодарі і паразити міжнародних інвестиційних програм, а ще й курять драп: де яке відео - вгадайте самі: image В чому підтримую трамплячі викрутаси - так це порізати нафіг усі гранти сімейства USAID, чи як ті кормухи звуться. Спочатку нам з жалю виділяють кошти, але отримують їх ось такі дєрєбанщики. На каналі з таким контентом - 3 підписника. Думав витратити свій час і оформити роздачу на постман, а тепер розумію що та срачельня в назвах не варта архівації у вигляді інфо-хешу, потрібна додаткова робота з модерації перед релізом.
ps's avatar
ps 1 month ago
Прикольно: тіпок підняв чат #IRC over #Gopher gopher://gopher.someodd.zip:70/7/applets/girc.lhs * це я так напросився на клірнетний хостинг, треба піти щось написать а то не удобно * саме дурне, що я не знаю, що там хостить бо перший байт URI - повністю ламає сумісність з моїми сорсами #Gemtext
ps's avatar
ps 1 month ago
Вийшов знач знов новий випуск #РетроТехно і знов контентщики вивалили контент в #PeerTube на от'єбісь: ані заголовку ані опису. Цей плейлист я теж колекціоную і додаю його аудіо-ряд на #FTP. Мені доводиться качати 1 гіг щоб викласти звук на 20М бо цього разу вже адмінам хостингу впадло оновити версію піртуба. ftp://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/ps/eQtv/RT (те само http на 8021)
ps's avatar
ps 1 month ago
Тестую хостинг #gossip в RAM, після кількох ребутів можу підтвердити актуальність цього рішення: HDD мовчить (в кого SSD - не палить) все швидко, оперативно... Вивалив заодно рецепт в клірнет, може кому згодиться * в мене вже майже все переїхало в пам'ять, купив колись 12 гіг, ні разу не пошкодував; косо поглядаю на піпл зі 128 G :D
ps's avatar
ps 1 month ago
Люди мабуть не юзають #IRC бо хочуть, щоб їх письмо не губилось в скролі. Утім, для мене цей формат видався несподівано ефективним, бо найкраще місце для зберігання інфи - це людські бошки в поколіннях а не захаращені сервери: читаєш етер і мотаєш собі на вус. а от піти по архівам фіди читати - взагалі не цікаво, лише каша з ностальгії та надмогильних роздумів.