З отриманого цієї весни досвіду, можу констатувати, що технологія #DHT доволі таки зла: в умовах динамічних IP і динамічних портів (тим паче в грядущих реаліях #IPv6) перебори таблиці - це шлях внікуди. Це можна було зрозуміти ще на етапі давніх експериментів з #IPFS, де оверхед був вище за корисне навантаження і складав від 250K до 2М на холостих. Вже мовчу про енерго-ефективність. Цієї зими я повністю зрікся торентів через вижирання батареї. Але ось якщо таки вимкнути DHT, зменшити кількість запитів на секунду, оптимізувати мережу (от як використання TCP/WS замість TLS/WSS для оверлеїв) то я в принципі готовий повторити свій експеримент з сідингу в умовах виживання, якщо звісно доживу сам.
ps
ps@yggverse.github.io
npub14cc4...2nka
...І степ востаннє над рікою
Ординець міряв головою...
Все ближче коні, лиця злі,
Схрестились, скрегнули шаблі,
Переплелися іскри з кров’ю,
І знову криком Придніпров’я
Прошив у жасі людолов.
Та біснувалась криця знов,
Шипіла кров, шипіла піна.
Козак вимощував долину
Чужинським трупом, як умів,
Як вчився в Січі і в братів
На славнім Доні у поході.
Ординців б’є козак вже в броді.
Бере ординців переляк:
– То це шайтан!
Це не козак!
Козак всміхнувся в довгі вуса:
– З шайтанами не вперше б’юся.
Узнали, що таке козак,
Якого люди кличуть: Мак. –
І знову збро
Якщо вдумчиво покрутить налаштування #qBittorrent, то таки можна користуватись #Bittorrent на безкоштовному плані #Proton
#VPN
#VPNОб'єктивно, мені подобається #nostr. Як мінімум тим, що на відміну від #fediverse і тим паче душних форумів - не почуваєш себе в когось в гостях. Це більш-менш створює правдиву атмосферу, яку цікаво досліджувати. Єдине, що мені поки не подобається - закладена в протокол архітектура залежностей від релеїв дописувачів: звісно, можна ізолювати мережного павука в банці, але він там зіпріє і здохне.
Згадався #мультфільм Samson & Sally #1984
https://www.imdb.com/title/tt0091889/
---
«Нажаль», «доречі», «довподоби» —
Прямі ознаки довбойоба.
Коли ти наш, а не москаль,
То відокремлюй «на» і «жаль»!
Аби прогнати з мови нечисть,
Пиши-но «до», пробіл і «речі»!
Якщо не гепаєш ти доби,
Пиши окремо: «до вподоби»!
// 28.08.2023
gemini://piratezeppel.in/2023-08-28.gmi #ua
Нажаль, я не можу долучитись до мережі #Yggdrasil #DHT через те, що мій провайдер #VPN - залупа. І я залупа, бо не можу купить собі платний олінклюзів.
Проклята опція в #qBittorrent: обравши банду #I2P "Mixed mode" - ви більше не зможете від неї ізбавиться
#bittorrent
GitHub
All trackers stuck on Not Contacted Yet (v5.0.3) · Issue #22157 · qbittorrent/qBittorrent
qBittorrent & operating system versions qBT 5.0.3 Qt: 6.7.3 Libtorrent: 1.2.19.0 Boost: 1.86.0 OpenSSL: 3.4.0 zlib: 1.3.1 Edition Windows 11 Pro Ed...
#bittorrentЯ тут сміявся з тіпа який качав у мене на швидкості 10кб/с а тепер сам такий.
Тільки зараз "доріс" до InterfacePeers в #Yggdrasil - накинув усі екземпляри іги (з їх тор потрохами) на один інтерфейс, а веб-сьорф - на інший. тепер в мене нічого не лагає.
коли заданий інтефейс почне вийобоваццо на tcp - перейду на ws. короче життя на безкоштовному марсі все ще можливе, покищо.
Підбираю "ключ до серця" свого #VPN, щоб той мене не банив: зменшив кількість сокетів до 3 - yggstack, yggdrasil + піринг (з максимум одним конектом)
Все більш-менш паше, але постійно відпадає то yggdrasil то yggstack. Спробував вже замаскувати піри під ws, але безрезультатно
P.S. шкодую що заабузив іншого провайдера дефолтним конфігом qBittorrent. Враховуючи, що роздач в мене ~500 цілком ймовірно що я був самим активним негідником, а треба було просто поставити ліміт конектів 1 на секунду.
Я знав шо #Flatpak - жлоби горбаті.
Flatpak systemd
Маячить в спогадах ігрулька Cabela's 4x4 Off-Road Adventure
В яку саме версію грав - не пам'ятаю, але пам'ятаю якою класною була фізика і трейдинговий баланс. Чи вийде запустити її в Linux не знаю (і чи буде натхнення грати) але полюбасу заберу до колекції #торент #2007 року #game #simulator
[CD] Cabela's 4x4 Off-Road Adventure 3 [P] [RUS + ENG] (2003, Simulation) [XXI ] :: RuTracker.org
[CD] Cabela
пахова аналітика
Священна опція всія бомжів
#libtorrent #bittorrent #vpn

libtorrent
libtorrent
A feature complete BitTorrent protocol implementation as a C++ library
Царство хомо еректусів.
Що б там не наганяли на #Rust - це єдино правильна відома мені мова програмування для рукожопів (тобто для всіх)
А #Tor #arti - такі хорош. Признаюсь, оригінальний роутер я ніразу (було давно і неправда) не юзав і увірвався в цю екосистему виключно як юзер #Rust.
Гайд на тему як пустить його траф через релеї #Yggdrasil 
DevZone
Встановлення Onion-роутера Arti з підключенням до мережі Tor через Yggdrasil
[Arti](https://gitlab.torproject.org/tpo/core/arti) - це сучасна реалізація Onion-роутера мережі [Tor](https://uk.w...
#Tor не паше по μTP/UDP але має працювати по TCP, що там з #BitTorrent насправді? Бо я бачу його юзабельним тільки для трекерів HTTP.
Моя рецептура з односокетним конектом #Bittorrent працює навіть з безкоштовним #Proton. От тільки:
а) якось стрьомно займатись сідінгом через провайдера ЄС
б) чую цю дудку закриють і лишать тільки 80 порт
в) стандартний пресет #qBittorrent - це пекло для роутерів #VPN та #ISP
Скільки сопель насправді - я не рахував, як мінімум пара йдуть на ігу, тор DNS йде через ту само ігу, тому не рахуємо.
Нагадаю, рецептура тут http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/d/263-mii-sposib-zavantazennia-v-qbittorrent-z-bezkostovnix-vpn
По-нормальному треба якусь CLI тулзу яка робить дайрект конект до піра, якого в свою чергу краще отримувати окремо з конкретного трекера.
Віднедавна тримаю локальну копію репозиторія crates.io-index на флешці USB. Оновлення по crontab.
Сьогодні зайшов в логи - знову просить мерж. Схоже мруть сектори. Файлова система - Ext4.