ps's avatar
ps
ps@yggverse.github.io
npub14cc4...2nka
...І степ востаннє над рікою Ординець міряв головою... Все ближче коні, лиця злі, Схрестились, скрегнули шаблі, Переплелися іскри з кров’ю, І знову криком Придніпров’я Прошив у жасі людолов. Та біснувалась криця знов, Шипіла кров, шипіла піна. Козак вимощував долину Чужинським трупом, як умів, Як вчився в Січі і в братів На славнім Доні у поході. Ординців б’є козак вже в броді. Бере ординців переляк: – То це шайтан! Це не козак! Козак всміхнувся в довгі вуса: – З шайтанами не вперше б’юся. Узнали, що таке козак, Якого люди кличуть: Мак. – І знову збро
ps's avatar
ps 1 month ago
З отриманого цієї весни досвіду, можу констатувати, що технологія #DHT доволі таки зла: в умовах динамічних IP і динамічних портів (тим паче в грядущих реаліях #IPv6) перебори таблиці - це шлях внікуди. Це можна було зрозуміти ще на етапі давніх експериментів з #IPFS, де оверхед був вище за корисне навантаження і складав від 250K до 2М на холостих. Вже мовчу про енерго-ефективність. Цієї зими я повністю зрікся торентів через вижирання батареї. Але ось якщо таки вимкнути DHT, зменшити кількість запитів на секунду, оптимізувати мережу (от як використання TCP/WS замість TLS/WSS для оверлеїв) то я в принципі готовий повторити свій експеримент з сідингу в умовах виживання, якщо звісно доживу сам.
ps's avatar
ps 1 month ago
Якщо вдумчиво покрутить налаштування #qBittorrent, то таки можна користуватись #Bittorrent на безкоштовному плані #Proton image #VPN
ps's avatar
ps 1 month ago
Об'єктивно, мені подобається #nostr. Як мінімум тим, що на відміну від #fediverse і тим паче душних форумів - не почуваєш себе в когось в гостях. Це більш-менш створює правдиву атмосферу, яку цікаво досліджувати. Єдине, що мені поки не подобається - закладена в протокол архітектура залежностей від релеїв дописувачів: звісно, можна ізолювати мережного павука в банці, але він там зіпріє і здохне.
ps's avatar
ps 1 month ago
--- «Нажаль», «доречі», «довподоби» — Прямі ознаки довбойоба. Коли ти наш, а не москаль, То відокремлюй «на» і «жаль»! Аби прогнати з мови нечисть, Пиши-но «до», пробіл і «речі»! Якщо не гепаєш ти доби, Пиши окремо: «до вподоби»! // 28.08.2023 gemini://piratezeppel.in/2023-08-28.gmi #ua
ps's avatar
ps 1 month ago
Нажаль, я не можу долучитись до мережі #Yggdrasil #DHT через те, що мій провайдер #VPN - залупа. І я залупа, бо не можу купить собі платний олінклюзів.
ps's avatar
ps 1 month ago
Я тут сміявся з тіпа який качав у мене на швидкості 10кб/с а тепер сам такий.
ps's avatar
ps 1 month ago
Тільки зараз "доріс" до InterfacePeers в #Yggdrasil - накинув усі екземпляри іги (з їх тор потрохами) на один інтерфейс, а веб-сьорф - на інший. тепер в мене нічого не лагає. коли заданий інтефейс почне вийобоваццо на tcp - перейду на ws. короче життя на безкоштовному марсі все ще можливе, покищо.
ps's avatar
ps 1 month ago
Підбираю "ключ до серця" свого #VPN, щоб той мене не банив: зменшив кількість сокетів до 3 - yggstack, yggdrasil + піринг (з максимум одним конектом) Все більш-менш паше, але постійно відпадає то yggdrasil то yggstack. Спробував вже замаскувати піри під ws, але безрезультатно P.S. шкодую що заабузив іншого провайдера дефолтним конфігом qBittorrent. Враховуючи, що роздач в мене ~500 цілком ймовірно що я був самим активним негідником, а треба було просто поставити ліміт конектів 1 на секунду.
ps's avatar
ps 1 month ago
Маячить в спогадах ігрулька Cabela's 4x4 Off-Road Adventure В яку саме версію грав - не пам'ятаю, але пам'ятаю якою класною була фізика і трейдинговий баланс. Чи вийде запустити її в Linux не знаю (і чи буде натхнення грати) але полюбасу заберу до колекції #торент #2007 року #game #simulator
ps's avatar
ps 1 month ago
пахова аналітика
ps's avatar
ps 1 month ago
Царство хомо еректусів.
ps's avatar
ps 1 month ago
Що б там не наганяли на #Rust - це єдино правильна відома мені мова програмування для рукожопів (тобто для всіх)
ps's avatar
ps 1 month ago
А #Tor #arti - такі хорош. Признаюсь, оригінальний роутер я ніразу (було давно і неправда) не юзав і увірвався в цю екосистему виключно як юзер #Rust. Гайд на тему як пустить його траф через релеї #Yggdrasil
ps's avatar
ps 1 month ago
#Tor не паше по μTP/UDP але має працювати по TCP, що там з #BitTorrent насправді? Бо я бачу його юзабельним тільки для трекерів HTTP.
ps's avatar
ps 1 month ago
Моя рецептура з односокетним конектом #Bittorrent працює навіть з безкоштовним #Proton. От тільки: а) якось стрьомно займатись сідінгом через провайдера ЄС б) чую цю дудку закриють і лишать тільки 80 порт в) стандартний пресет #qBittorrent - це пекло для роутерів #VPN та #ISP Скільки сопель насправді - я не рахував, як мінімум пара йдуть на ігу, тор DNS йде через ту само ігу, тому не рахуємо. Нагадаю, рецептура тут http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]/d/263-mii-sposib-zavantazennia-v-qbittorrent-z-bezkostovnix-vpn По-нормальному треба якусь CLI тулзу яка робить дайрект конект до піра, якого в свою чергу краще отримувати окремо з конкретного трекера.
ps's avatar
ps 1 month ago
Віднедавна тримаю локальну копію репозиторія crates.io-index на флешці USB. Оновлення по crontab. Сьогодні зайшов в логи - знову просить мерж. Схоже мруть сектори. Файлова система - Ext4.