ps's avatar
ps
ps@yggverse.github.io
npub14cc4...2nka
...І степ востаннє над рікою Ординець міряв головою... Все ближче коні, лиця злі, Схрестились, скрегнули шаблі, Переплелися іскри з кров’ю, І знову криком Придніпров’я Прошив у жасі людолов. Та біснувалась криця знов, Шипіла кров, шипіла піна. Козак вимощував долину Чужинським трупом, як умів, Як вчився в Січі і в братів На славнім Доні у поході. Ординців б’є козак вже в броді. Бере ординців переляк: – То це шайтан! Це не козак! Козак всміхнувся в довгі вуса: – З шайтанами не вперше б’юся. Узнали, що таке козак, Якого люди кличуть: Мак. – І знову збро
ps's avatar
ps 3 weeks ago
В #2025 році помер легенда френч шансону Franck Latreille-Ladoux (Dooz Kawa) Знаю з піратських дисків VA, які колись купляв біля метро, ніколи толком не слухав, а це прям на репіті. Всьому свій час. #Rap #RIP
ps's avatar
ps 3 weeks ago
Ткніть носом де мені зарегати NIP-05 поближче. Хочу буть правильним, бо оце надибав юзера і не можу підтягнуть його релеї.
ps's avatar
ps 3 weeks ago
#Proton #VPN таки мене витіснив: не дає жить з моїм хитровиробленим qbittorrent, перетворюючи сьорф по клір в подобу равлика i2p. Ну да і ладно, перейшов на локал сідинг, підтягнув #DHT - зараз в #Yggdrasil-only показує 240 (при 350 в клір)
ps's avatar
ps 3 weeks ago
Чото розпорало наніч нахлестатись міцної розчинної кави. Зара витріщу очі і буду інтенсивно думаючи курить большую сігарєту.
ps's avatar
ps 3 weeks ago
Мене відпустила шизлозлоба і я повернувся. З хорошого: як тільки затикаюсь в соціалках - починаю робити прикольні штуки. Цього разу возкресив #btracker для мережі #yggdrasil - це агрегатор #bittorrent / #dht, написаний мовою #rust, в який вгепав дохіба часу, бо давно мріяв про легкий спосіб шарити свої роздачі та шукати роздачі інших в локальній мережі без всяких там "оформітє роздачу". Відомих мені аналоговнєт. Є тільки ручні каталоги, а тут все автоматично: додаєш в клієнті трекер (udp://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]:6969) і він з'являться на сайті. Про екосистему писав тут: http://[222:a8e4:50cd:55c:788e:b0a5:4e2f:a92c]/yggdrasil:bittorrent:btracker (і ще багато де). Я взагалі спочатку хотів захостити його на віртуалці з компа, але виникло дві проблеми: * трекер UDP розташований віддалено, а сайт без JS і повністю синхронний (ганяти скраппер на бекенді по колу не хочу по причині економічності) * база даних тут файлова (крейт btracker-fs) а отже пошук і навігація на моєму корчі HDD буде вкрай повільним. тут я вже в принципі почав сетапити Alpine Linux але поки застряг (а ще треба шнурок для usb>ssd) поки так, хочу подивитись що люди роздають і трішки оживити локальний #bittorrent бо я реально не знаю чому колекціонери так мучаться в клір, коли меш - це реально круте середовище для пірингу. Сам каталог знаходиться тут: http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]:6969/
ps's avatar
ps 3 weeks ago
Ганяю #tor через лагнутий релей #yggdrasil щоб ущербний хуєсос #gossip почав смикать .onion напряму. Ну ще I2P посмикай, розкажи всім куди я ходив. Гавно цей #nostr. Вийнять ключа і викинуть нахуй.
ps's avatar
ps 0 months ago
Таки відкопав дві опції #gossip в Network, які вмикають ручне підтвердження на нові релеї. Посидів трішки на 0200::/7 і вирішив повернутись в "гадюшник". Все-таки #nostr - про конективність, так само як і класичний піринг #bittorrent: придушить конекти складно, а як придушиш - то стає самотньо.
ps's avatar
ps 0 months ago
Провів невеличку оптимізацію локальної мережі, а саме - дропнув другий #VPN який використовувався для іги. Загорнув усі конекти на перший (безкоштовний план) #Proton. Що я з нього вичавив: * комфортний клірнет сьорф, швидкі завантаження з yt-dlp / ytsub (до ~3 гіг за раз) * qbittorrent з пірингом клір і сидингом в ygg (вибачте, клір трекери я видаляю після завантаження, #dht вимкнено бо шле багато запитів - тут в мене 500 торентів але тонкий тюн описаний в 3 гайдах) * власне конект в мережу #yggdrasil, але через #ws (благо завезли цей протокол в останніх версіях, найекономічніший TCP вже не пролазить) Давно задумуюсь про етерний піринг через reticulum/ssh, хоча в поточних умовах займатись радіо-блудством не планую. І так, визнати, навіть wifi радіо-трансфер мене не приваблює бо відклеюється шапка з фольги.
ps's avatar
ps 0 months ago
Тривають випробовування тактичної ядерної зброї на містах України а всім похуй: журналюги залазять в ямки і розказують які вони маленькі.
ps's avatar
ps 0 months ago
Ніколи не чув про ремейк #Mafia: Definitive Edition Своєю реалістичністю, перша частина мені подобалась більше GTA. Друга так собі, третю не грав. Враховуючи, що до цієї гри є хеш-суми #GOG - можна брати до колекції (звісно, якщо є зайві 120G) #game #bittorrent
ps's avatar
ps 0 months ago
Таки думаю намутить беушний hdd на пару терабайт. думаю підключити його через SATA > USB. швидкість пофіг, головне щоб чіпово і надійно. ті само "зовнішні" диски щось мене стремають (в коментах пишуть шо вони дохнуть)
ps's avatar
ps 0 months ago
З отриманого цієї весни досвіду, можу констатувати, що технологія #DHT доволі таки зла: в умовах динамічних IP і динамічних портів (тим паче в грядущих реаліях #IPv6) перебори таблиці - це шлях внікуди. Це можна було зрозуміти ще на етапі давніх експериментів з #IPFS, де оверхед був вище за корисне навантаження і складав від 250K до 2М на холостих. Вже мовчу про енерго-ефективність. Цієї зими я повністю зрікся торентів через вижирання батареї. Але ось якщо таки вимкнути DHT, зменшити кількість запитів на секунду, оптимізувати мережу (от як використання TCP/WS замість TLS/WSS для оверлеїв) то я в принципі готовий повторити свій експеримент з сідингу в умовах виживання, якщо звісно доживу сам.