ps
ps@yggverse.github.io
npub14cc4...2nka
...І степ востаннє над рікою
Ординець міряв головою...
Все ближче коні, лиця злі,
Схрестились, скрегнули шаблі,
Переплелися іскри з кров’ю,
І знову криком Придніпров’я
Прошив у жасі людолов.
Та біснувалась криця знов,
Шипіла кров, шипіла піна.
Козак вимощував долину
Чужинським трупом, як умів,
Як вчився в Січі і в братів
На славнім Доні у поході.
Ординців б’є козак вже в броді.
Бере ординців переляк:
– То це шайтан!
Це не козак!
Козак всміхнувся в довгі вуса:
– З шайтанами не вперше б’юся.
Узнали, що таке козак,
Якого люди кличуть: Мак. –
І знову збро
В #2025 році помер легенда френч шансону Franck Latreille-Ladoux (Dooz Kawa)
Знаю з піратських дисків VA, які колись купляв біля метро, ніколи толком не слухав, а це прям на репіті. Всьому свій час.
#Rap #RIP
Давно підписаний на тіпочка
- стилістикою нагадує мої комікси, які малював коротаючи нудні 10 років шкільного ув'язнення.
#fediverse #art
Mastodon 🐘
Grickle (@grickle@mstdn.social)
1.85K Posts, 76 Following, 11.1K Followers · A Canadian cartoonist/filmmaker, Mr. Annable is the creator of the Grickle Channel, and co-director o...
Нічо не поняв але для шизіка виглядає цікаво:
Leaking of MAC adress through ipv6 

Fedora Discussion
Leaking of MAC adress through ipv6
Hello World, For those of you that didn’t read through the other thread the TLDR is this: Had to enable manual assignment in my router because...
Ткніть носом де мені зарегати NIP-05 поближче. Хочу буть правильним, бо оце надибав юзера і не можу підтягнуть його релеї.
#Proton #VPN таки мене витіснив: не дає жить з моїм хитровиробленим qbittorrent, перетворюючи сьорф по клір в подобу равлика i2p.
Ну да і ладно, перейшов на локал сідинг, підтягнув #DHT - зараз в #Yggdrasil-only показує 240 (при 350 в клір)
Чото розпорало наніч нахлестатись міцної розчинної кави. Зара витріщу очі і буду інтенсивно думаючи курить большую сігарєту.
Мене відпустила шизлозлоба і я повернувся.
З хорошого: як тільки затикаюсь в соціалках - починаю робити прикольні штуки. Цього разу возкресив #btracker для мережі #yggdrasil - це агрегатор #bittorrent / #dht, написаний мовою #rust, в який вгепав дохіба часу, бо давно мріяв про легкий спосіб шарити свої роздачі та шукати роздачі інших в локальній мережі без всяких там "оформітє роздачу". Відомих мені аналоговнєт. Є тільки ручні каталоги, а тут все автоматично: додаєш в клієнті трекер (udp://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]:6969) і він з'являться на сайті.
Про екосистему писав тут: http://[222:a8e4:50cd:55c:788e:b0a5:4e2f:a92c]/yggdrasil:bittorrent:btracker (і ще багато де). Я взагалі спочатку хотів захостити його на віртуалці з компа, але виникло дві проблеми:
* трекер UDP розташований віддалено, а сайт без JS і повністю синхронний (ганяти скраппер на бекенді по колу не хочу по причині економічності)
* база даних тут файлова (крейт btracker-fs) а отже пошук і навігація на моєму корчі HDD буде вкрай повільним. тут я вже в принципі почав сетапити Alpine Linux але поки застряг (а ще треба шнурок для usb>ssd)
поки так, хочу подивитись що люди роздають і трішки оживити локальний #bittorrent бо я реально не знаю чому колекціонери так мучаться в клір, коли меш - це реально круте середовище для пірингу.
Сам каталог знаходиться тут:
http://[202:68d0:f0d5:b88d:1d1a:555e:2f6b:3148]:6969/
Ганяю #tor через лагнутий релей #yggdrasil щоб ущербний хуєсос #gossip почав смикать .onion напряму. Ну ще I2P посмикай, розкажи всім куди я ходив. Гавно цей #nostr. Вийнять ключа і викинуть нахуй.
Nothing to Prove - Kae Tempest, The Line Is A Curve #2022
https://blossom.ditto.pub/fab0dd8e466e525706dd1f91c3234c635beaafe53462ce04a2637846f0a28810.mpga
#SpokenWord
Таки відкопав дві опції #gossip в Network, які вмикають ручне підтвердження на нові релеї. Посидів трішки на 0200::/7 і вирішив повернутись в "гадюшник". Все-таки #nostr - про конективність, так само як і класичний піринг #bittorrent: придушить конекти складно, а як придушиш - то стає самотньо.
Провів невеличку оптимізацію локальної мережі, а саме - дропнув другий #VPN який використовувався для іги. Загорнув усі конекти на перший (безкоштовний план) #Proton.
Що я з нього вичавив:
* комфортний клірнет сьорф, швидкі завантаження з yt-dlp / ytsub (до ~3 гіг за раз)
* qbittorrent з пірингом клір і сидингом в ygg (вибачте, клір трекери я видаляю після завантаження, #dht вимкнено бо шле багато запитів - тут в мене 500 торентів але тонкий тюн описаний в 3 гайдах)
* власне конект в мережу #yggdrasil, але через #ws (благо завезли цей протокол в останніх версіях, найекономічніший TCP вже не пролазить)
Давно задумуюсь про етерний піринг через reticulum/ssh, хоча в поточних умовах займатись радіо-блудством не планую. І так, визнати, навіть wifi радіо-трансфер мене не приваблює бо відклеюється шапка з фольги.
Тривають випробовування тактичної ядерної зброї на містах України а всім похуй: журналюги залазять в ямки і розказують які вони маленькі.
Прикольний візуалізатор блоків - може згодиться десь для ip іги, щоб довго не думать 
GitHub
GitHub - pinheadmz/blockstr
Contribute to pinheadmz/blockstr development by creating an account on GitHub.
Ніколи не чув про ремейк #Mafia: Definitive Edition
Своєю реалістичністю, перша частина мені подобалась більше GTA. Друга так собі, третю не грав.
Враховуючи, що до цієї гри є хеш-суми #GOG - можна брати до колекції (звісно, якщо є зайві 120G)
#game #bittorrent

GOG.com
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition is included in Mafia Trilogy
Part one of the Mafia crime saga
GitHub
MD5-for-GOG.com/AiO.sfv at main · cloudskytian/MD5-for-GOG.com
Compilation of MD5 checksums for games and goodies from GOG.com - cloudskytian/MD5-for-GOG.com
[DL] [] Mafia: Definitive Edition, Mafia II (2): Definitive Edition, Mafia III (3): Definitive Edition [L] [RUS + ENG + 12 / RUS? + ENG + *] (2020, TPS) [GOG] :: RuTracker.org
[DL] [] Mafia: Definitive Edition, Mafia II (2): Definitive Edition, Mafia III (3): Definitive Edition [L] [RUS + ENG + 12 / RUS? + ENG + ...
Таки думаю намутить беушний hdd на пару терабайт. думаю підключити його через SATA > USB. швидкість пофіг, головне щоб чіпово і надійно. ті само "зовнішні" диски щось мене стремають (в коментах пишуть шо вони дохнуть)
З отриманого цієї весни досвіду, можу констатувати, що технологія #DHT доволі таки зла: в умовах динамічних IP і динамічних портів (тим паче в грядущих реаліях #IPv6) перебори таблиці - це шлях внікуди. Це можна було зрозуміти ще на етапі давніх експериментів з #IPFS, де оверхед був вище за корисне навантаження і складав від 250K до 2М на холостих. Вже мовчу про енерго-ефективність. Цієї зими я повністю зрікся торентів через вижирання батареї. Але ось якщо таки вимкнути DHT, зменшити кількість запитів на секунду, оптимізувати мережу (от як використання TCP/WS замість TLS/WSS для оверлеїв) то я в принципі готовий повторити свій експеримент з сідингу в умовах виживання, якщо звісно доживу сам.