Default avatar
npub1az5k...meat
npub1az5k...meat
Hm... Dvadsať rokov mozgových grciek. Ako som sa zmenil? Ako sme sa zmenili? Ako sa zmenil svet? Wow!
byt juhoamericanka a aby to zaroven posobilo draho, je vzajomne sa vylucujuce
nie je zlozite povedat prijemnu jednoduchu vec ale povedat neprijemnu pravdu
Na tomto svete mi chýbajú inteligentní ľudia bez tráum. Veľmi inteligentní sú už sami o sebe zriedkaví, ale aj k majú byť psychicky ok, tak to už je unicorn ako sviňa. Ja by som sa s nimi chcel proste iba rozprávať a tráviť čas. Lebo inak je to buď nuda alebo cyklenie sa v ich haluziach, ktoré mi nič nehovoria. Môj odhad je, že toto spĺňa tak jeden z tisíc. Čo teda o homo sapiens nehovorí úplne lichotivo. A vôbec sa nebudem čudovať, keď túto rolu naozaj prevezme AI.
Všimol som si, že nad alkoholovými narkomanmi z pohárom vína sa najradšej pohoršujem po aplikácii môjho posh and fancy THC gumíka. Oboje sú drogenky, ale we are not the same. Chlast je pre socky.
Základ úspechu akéhokoľvek podniku (kaviareň, reštaurácia, čajovňa) je, že všetci customer facing pracovníci musia byť drop dead hot. Nie obscénne (Hooters), ale ani nie málo.
akoze ja to vnimam stale tak ze 0.1% su power users a 99.9% este netusi co sa deje podla mna zacnes vnimat dopad AI az ked to zacnes pouzivat masivne inak to nemas sancu pochopit - to je ako niekomu vysvetlovat aky je zazitok LSD
ja som si robil psychometricke testy a mam byt zootechnik, co ti poviem... krave v riti s rukavicou az k pazuche ziadnu 365ku nenajdes
ak chcete nasrat socialistu, tak mu pri jeho pochybnostiach o tom co budu robit ludia, ked pridu o pracu kvoli AI povedzte nasledujuce: "vsetci ludia co si nedokazu na seba zarobit su paraziti, takze vo vsetkych krajinach by mali nastupit do armady na ochranu vlasti a nasledne zacat vojnu s krajinou, ktora ma tiez armadu z ludi co sa nedokazu uzivit svojou pracou, tym sa problem sam vyriesi"