Hm... Dvadsať rokov mozgových grciek.
Ako som sa zmenil? Ako sme sa zmenili? Ako sa zmenil svet?
Wow!
npub1az5k...meat
npub1az5k...meat
Je hmota a antihmota... To je ako že je STV a potom si ty.
Jesus Malverde
na ketiku sa fakt dobre pisu prompty /irony
byt juhoamericanka a aby to zaroven posobilo draho, je vzajomne sa vylucujuce
nie je zlozite povedat prijemnu jednoduchu vec ale povedat neprijemnu pravdu
Čistý ako Petržalský heroín
Na pohrebe Varehu na 5-Meo-DMT.
True story
Na tomto svete mi chýbajú inteligentní ľudia bez tráum.
Veľmi inteligentní sú už sami o sebe zriedkaví, ale aj k majú byť psychicky ok, tak to už je unicorn ako sviňa.
Ja by som sa s nimi chcel proste iba rozprávať a tráviť čas.
Lebo inak je to buď nuda alebo cyklenie sa v ich haluziach, ktoré mi nič nehovoria.
Môj odhad je, že toto spĺňa tak jeden z tisíc.
Čo teda o homo sapiens nehovorí úplne lichotivo.
A vôbec sa nebudem čudovať, keď túto rolu naozaj prevezme AI.
Všimol som si, že nad alkoholovými narkomanmi z pohárom vína sa najradšej pohoršujem po aplikácii môjho posh and fancy THC gumíka. Oboje sú drogenky, ale we are not the same. Chlast je pre socky.
Zabudol som čo som zabudol
Ah! 20 rokov mozgových zvratkov!
Základ úspechu akéhokoľvek podniku (kaviareň, reštaurácia, čajovňa) je, že všetci customer facing pracovníci musia byť drop dead hot.
Nie obscénne (Hooters), ale ani nie málo.
sound engineers
akoze ja to vnimam stale tak ze 0.1% su power users a 99.9% este netusi co sa deje
podla mna zacnes vnimat dopad AI az ked to zacnes pouzivat masivne inak to nemas sancu pochopit - to je ako niekomu vysvetlovat aky je zazitok LSD
ja som si robil psychometricke testy a mam byt zootechnik, co ti poviem...
krave v riti s rukavicou az k pazuche ziadnu 365ku nenajdes
Dve tváre glutamánu sodného
John Galt by tiež fénoval sám
ak chcete nasrat socialistu, tak mu pri jeho pochybnostiach o tom co budu robit ludia, ked pridu o pracu kvoli AI povedzte nasledujuce: "vsetci ludia co si nedokazu na seba zarobit su paraziti, takze vo vsetkych krajinach by mali nastupit do armady na ochranu vlasti a nasledne zacat vojnu s krajinou, ktora ma tiez armadu z ludi co sa nedokazu uzivit svojou pracou, tym sa problem sam vyriesi"
Down with the dictator!