nostr:nevent1qqsxqqshf4cmjk0dg5qhv6qhgher7r9nyeaeulzakr056hytwvfwu0qpzamhxue69uhky6t5vdhkjmn9wgh8xmmrd9skctczypmuu4hcn5fz3allxapuuxk3kf2g27uspptywflt6kslx9ek9ak2wqcyqqqqqqgdfegmz
Login to reply
Replies (2)
At this point, price wise, aren't you better off buying a pound and burgers and cooking it yourself?
Convenient though.
The extra cost is for then to cook it for you in under 5min. 🤙